AIRSERVIS Henryk Wojnarowski


Firma działa 2009 roku i od tego czasu z sukcesami realizuje obsługę inwestycji pod klucz od projektowania poprzez wykonawstwo do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w zakresie instalacji wentylacyjnych, odpylających, filtrowentylacyjnych oraz innych instalacji specjalistycznych.  Nasze biura znajdują się w miejscowości Potok koło Krosna, wykonujemy instalacje w całej Polsce. 

Podstawową ideą naszych działań jest uzyskanie najwyższego standardu oferowanych usług i wykonywanych robót spełniających oczekiwania naszych Klientów, którzy są zawsze traktowani indywidualnie. Wiedza i doświadczenie orz wykwalifikowany zespół montażystów, a także szeroki wachlarz najwyższej klasy urządzeń – pozwalają na spełnienie naszych celów przy kompleksowym rozwiązywaniu problemów z jakimi zwracają się do nas Klienci.

Realizujemy szeroki wachlarz instalacji odpylania przemysłowego. Nasze wieloletnie już doświadczenie, pozwala nam na wykonywanie najwyższej klasy instalacji odpylania technologicznego, filtrowentylacji stanowiskowej i układów push-pull.  Realizowaliśmy instalacje odpylania dla wielu branż, między innymi: instalacje w branży metalowej (spawalnie,), tworzyw sztucznych, gumowej, produkcja farby proszkowej, spożywczej, produkcja lotnicza, a także wielu innych. Odpylanie przemysłowe to w działalności firmy AIR-SERVIS Henryk Wojnarowski jednym z ważniejszych elementów i z ważniejszych specjalności. W tym zakresie proponujemy:

  • opracowanie projektu instalacji odpylania w oparciu o wymogi techniczne, indywidualne
  • potrzeby i parametry
  • dobór urządzeń na podstawie sprawdzonych przez nas najkorzystniejszych dla Klienta współczynników
  • współpracę z największymi na świecie producentami nowoczesnych urządzeń
  •  doświadczony zespół inżynierów i automatyków, którzy zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie
  •  profesjonalne i terminowe zespoły montażowe
  • stały serwis i monitoring naszych instalacji (czas reakcji naszego serwisu często liczony jest w godzinach)
Celem instalacji odpylania jest przede wszystkim ochrona zdrowia pracowników oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy a także poprawienie stanu środowiska naturalnego.